"Вибухова бізнес-ідея"

Онлайн інтенсив

За 6 днів ви сформулюєте ефективну бізнес-ідею, засновану на ваших сильних сторонах, за якою буде стояти черга!

Старт 22 червня

Вже 100 учасниць цього інтенсиву запустили власну справу. І ви зможете також!

Привіт! Я Надя Рогозіна лайф-коуч та фея бізнесу. Я навчаю жінок запускати власну справу та створювати свою фінансову свободу! 

Цей інтенсив ідеально підходить тим жінкам, які вже точно знають, що хочуть праювати на себе, але поки не розуміють чим саме зайнятися. 

За 6 днів ми крок за кроком розберемося, які ваші сильні та слабкі сторони, хто ваш покупець і що такого йому треба запропонувати, щоб він сам захотів за це заплатити! 

Ось що на вас чекає: 

6 відео-уроків

Без води та нереалістичних обіцянок. Всю інформацію та інструменти, якими я ділюся, я випробувала на собі та сотнях своїх клієнток! 

6 практичних завдань

Знання нічого не варті, якщо їх не втілювати. В кожному уроці я дам практичне завдання, яке допоможе вам сформувати свою ідеальну бізнес-ідею!

Чат з учасницями

Правильне оточення - це 40% успіху! Ви зможете обговорювати з учасницями свої ідеї та одразу ж отримувати на них реальні відгуки. 

Друковані матеріали

Підкажчики, чеклисти та анкети для виконання домашніх завдань. Ви зможете надрукувати їх або просто відтворити від руки у своєму блокноті. 

Програма інтенсиву: 

Image by Miguel Bruna

Продається все!

Урок 1 

Ми відшукаємо ваші приховані таланти та знання, які можна продати. Ви по-новому подивитеся на себе та здобудете впевненість, потрібну для старту власної справи.

Image by Jp Valery

Чужа пристрасть - ваш найкращий друг

Урок 2

Ви навчитеся розуміти, які товари та послуги викликають у людей бажання придбати, чому та відбувається та як використати це на свою користь.

Image by Michael Dam

Аватар ідеального клієнта

Урок 3

Уявіть собі, що це ви обираєте клієнта, а не він вас? Насправді успішний бізнес працює саме так. В цьому уроці ви визначите клієнта вашої мрії .

Вирішуємо проблему

Урок 4

Ви визначите список проблем та потреб клієнта та можливих варіантів їх вирішення. Це стане основою для вашої майбутньої бізнес-ідеї! 

precious-1199183_1920.jpg

Формулюємо бізнес-ідею

Урок 5

На цьому етапі ви оберете ідею та відшліфуєте її до ідеального вигляду!  

Визначаємо міссію

Урок 6

Зрозумівши міссію, яку нестиме ваш бізнес, вам буде значно легше продати його майбутнім клієнтам. Ми сформулюємо вашу міссію в 1 речення, яке підкупить кожного. 

Відповіді на популярні питання: 

1. Я працюю повний робочий день, чи встигну я пройти навчання? 

 

Програма зформована таким чином, щоб ви змогли опрацювати її витрачаючи не більше 30 хв на день. Відео-уроки тривають 8-12 хв і також 15-20 хв вам знадобиться, щоб виконати завдання. Пам'ятайте, що сама собою ваша власна справа не запуститься. 

2. Чи зможу я запустити власну справу, якщо у мене немає ніяких талантів?  

 

Людей без талантів не існує. Якщо вам здається, що їх у вас немає, значить ви просто їх не відшукали. Саме з цього і почнеться інтенсив. 

3. Скільки я зможу заробляти, працююч на себе?  

 

Безперечно, все залежатиме від вас. Але в середньому працюючи з дому можна спокійно заробляти від 25 до 100 тис грн/місяць. 

Вартість участі:

Пакет "Мінімум"

  • Доступ до 6 відео-уроків на 14 днів. 
  • Груповий чат. 
  • Друковані матеріали. 

200 грн.

Пакет "Максимум"

  • Доступ до 6 відео-уроків на 14 днів. 
  • Груповий чат. 
  • Друковані матеріали. 
  • Перевірка домашніх завдань особисто Надією рогозіною та консультації по всім пунктам. 

500 грн.

Реєстрація на інтенсив: 
Оберіть пакет участі: