Тема місяця:

Прийоми НЛП для покращення якості життя

НЛП - один з найбільш загадкових видів психотерапії. А все тому, що з цією абревіатурою пов'язано багато міфів та "страшилок". Насправді ж НЛП - це проста і надзвичайно ефективна техніка, оволодівши якою можна працювати над собою самотійно і швидко відчувати серйозні результати. 

Сучасні бізнесмени та інші успішні люди зараз массово вивчають НЛП, адже завдяки ньому інколи достатньо 10 хв часу, щоб досягнути кардинальних результатів!

Міфи та правда про Нейро-лінгвістичне програмування

В цьому вебінарі розберемося що правда, а що ні, зрозуміємо як працює мислення та як цим процесом управляти з допомогою НЛП

3 техніки НЛП, які має знати кожен

Ви розберете в деталях 3 прості техніки НЛП, які зможете використовувати вдома для роботи над самими собою: для впевненості, роботи зі стрессом та управління глибинними установками. 

НЛП для ефективної  комунікації 

Ви дізнаєтеся про техники "читання" людей та навчитеся вибудовувати комунікацію таким чином, щоб з вами хотіли спілкуватися і співпрацювати. 

(Доступно з 16.02.2020)

Вебінар

"Питання - відповіді"

Наша класична щомісячна онлайн-зустріч де ми розбираємо ваші питання, особисті стуації та шукаємо можливостей досягнути ваших цілей швидше та якісніше 

(Доступно з 23.02.2020)

МЕТА-модель - зміни на глибинному рівні

Причини нашої поведінки часто заховані глибоко в нашій ідентичності та наших ключових цінностях. Познайомившись з собою, часто вперше, люди здатні на грунтовні зміни. 

(Доступно з 30.02)