Онлайн-курс "10 кроків на зустріч з коханням"

Старт 9.03.2020

 • Втомилася бути одна?

 • Розумна і красива, а чоловіки наче не помічають тебе?

 • Не розумієш чому все йде добре, а потім вони раптом зникають?

Історії жінок часто наче написані під копірку: знайомство, романтика, все йде чудово місяць або два, а потім чоловіки просто зникають. Перестають телефонувати і в кращому випадку обходяться сухим "Я не готовий до стосунків". А в гіршому - ти раптом зустрічаєш його з іншою. 

Впізнала себе?

Якщо такі історії повторюються в твоєму житті не вперше, то найімовірніше ти просто виконуєш підсвідомий сценарій самотності. 

Що це таке?

Підсвідомий сценарій самотності є причиною невдач у стосунках в 90% випадків!

 Як автопілот у літаку управляє його рухами, так і людьми керують підсвідомі сценарії поведінки. Бути бідним чи багатим, самотнім чи у щасливих стосунках - ти прийняла це рішення ще в дитинстві. 

І зовсім не обов'язково для цього бути дитиною, наприклад, розлучених батьків. Сценарії самотності так само успішно створюються навіть у тих дітей, чиї батьки жодного разу за життя не посварилися. Адже на цей процес впливає багато факторів. Інколи визначальною стає не суттєва, на перший погляд, ситуація, яка викликала сильну емоцію. 

Але хороша новина в тому, що СЦЕНАРІЙ МОЖНА ПЕРЕПИСАТИ! Скільки б тобі не було років. ;) 

І навіть після багатьох років невдалих спроб, жінка здатна збудувати щасливі стосунки. 

І для цього потрібно рівно 10 кроків!

Я - Надія Рогозіна, лайф-коуч та майстер НЛП і мої клієнтки ВИХОДЯТЬ ЗАМІЖ! 

Я створила 2-тижневу онлайн програму по боротьбі з підсвідомим сценарієм самотності

"10 кроків на зустріч з коханням"

Що в неї входіть?

10 технік роботи з підсвідомістю

Ми відшукаємо причини твого сценарію самотності та позбудемося їх. В буквальному сенсі "перезапишемо" де-які ваші спогади, щоб змінити результати, які вони приносять. За 2 тижні ми створимо для тобі протилежний сценарій - щасливої жінки.

Докладні відео-уроки з поясненнями

Я в деталях поясню, як працює психологія стосунків, щоб ти могла зрозуміти, чому не складалося раніше та що робити, щоб це змінити. Ти створиш бачення свого ідеального партнера і навчишся помічати таких чоловіків.

Емоційний стан

"Жінка-магніт"

Уяви, як йдеш по вулиці, а на тебе озираються всі чоловіки! Я навчу тебе працювати з емоціями та виклкати особливий стан "жінка-магніт", який не залишить байдужим жодного чоловіка! Після курсу ти зможеш "вмикати" такий стан в будь-який момент. 

Бонусні матеріали

В кінці тренінгу ти отримаєш посібник по сайтам знайомств. З його допомогою ти зможеш створити профіль, який не залишить байдужим нікого! А також в ньому ти навчишся правильно вести діалог, щоб знайомство швидко перейшло в реальне побачення. 

Чому цей тренінг кращий за інші?

 • Без води! Уроки по суті, без зайвої лірики. Ми беремо проблему та вирішуємо її. Тобі знадобиться всього 15-30 хвилин на день на перегляд уроку та виконання завдання. 

 • Без маніпуляцій! Я не вчу випрошувати подарунки або "управляти" чоловіками. Здорові стосунки так не збудувати, а хворих з тебе вистачить. Я вчу кохати і бути коханою. Ти цього заслуговуєш!

 • Створений жінкою для жінок! Я пройшла весь твій шлях і знаю, як саме ти почуваєшся. Жоден коуч-чоловік не здатен розібратися з жіночими емоціями. 

 • Записаний українською! Навчайся зрозумілою для себе мовою. Інколи це критично важливо для ефекту.  

Ось що пишуть жінки, які вже проходили навчання у мене:

Вартість участі:

Тариф "Самостійний"

 • Доступ до всіх 10 відео-уроків та завдань терміном на 1 місяць. Ви проходите тренінг самостійно, без консультацій тренера.

 

 

 

 

Вартість - 500 грн

Тариф

"Хочу все!"

 • Доступ до всіх 10 відео-уроків та завдань НАЗАВЖДИ.

 • Аналіз всіх результатів з тренером, особисті розбори ваших ситуацій.

 • Прямий ефір "Запитання-відповіді".

Вартість 1000 грн